Dětská skupina Koumáci pořádala společné zdravé vaření

30. 9. 2016
Dětská skupina Koumáci

Přišli opravdu nejen maminky a tatínkové, ale i babičky a dědečkové. Společně si s dětmi připravili zeleninové a ovocné saláty a také je potom ochutnali. Na závěr jsme si ještě všichni pěkně pohráli! 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací