Děti ze školky si chystají sami svačinku

7. 5. 2017
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

Ani dětem naší školky není zdravá cizí. Na svačinku si dopřály lámankový chléb s cizrnovou pomazánkou a zeleniny dle libosti. A protože jsou to děti šikovné, čas od času si svačinky připravují samostatně. Ono je pak o zábavu postaráno a vždy to i lépe chutná.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací