Děti v naší mateřské škole si chystají zdravé svačinky

4. 11. 2015
ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

V rámci programu "Skutečně zdravá škola", do kterého jsme přihlášeni, se snažíme plnit stanovená kritéria. A již na samém počátku jsme úspěšní. Od září dětem nabízíme čerstvou zeleninu formou obložených mís, děti si samy volí způsob konzumace zeleniny, ať už samotné či si obkládají chlebíčky u svačinky. Děti si na nový způsob brzy zvykly a věřte, že nezbyde ani drobeček...

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací