Děti na zahrádce pilně pracují

11. 5. 2017
Školička U Zvířátek

V naší školičce vedeme děti ke zdravému stravování, pohybu, pobytu v přírodě.... Děti si pěstují na zahrádce vlastní zeleninu i ovoce, na kterém si pak společně pochutnáme. A protože doma vypěstovaná rajčátka nebo okurky nám všem ve školičce moc chutnají,  i tento rok už pilně pracujeme na naší školičkové zahrádce. Děti práce na zahrádce moc baví a my jsme na ně móóóc pyšné:)

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací