Děti a rodiče tvoří jídelníčky

25. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Není snadné vytvořit jídelníček který by chutnal dětem a zároveň splňoval zdravá kritéria.A protože nás zajímají také názory rodičů,nachystali jsme pro ně úkol. Rozdali jsme jim předtištěný vzor a rodiče společně s dětmi zkoušeli vymyslet,co by se jim v našem jídelníčku líbilo.

Děti a rodiče tvoří jídelníčky 1Děti a rodiče tvoří jídelníčky 1Děti a rodiče tvoří jídelníčky 1Děti a rodiče tvoří jídelníčky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací