Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě

31. 5. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Den s (pra)rodiči na naší nově budované školní zahradě se nám velmi vyvedl. Sešlo se nás opravdu hodně. Od vyrábění dřevěných truhlíků z kulatiny a jeho osazování měsíčními jahody přes hoblování prken ,řezání tvárnic, které využijeme na nové kutiště, obkládání studně kamínky, řezání dřevěné kulatiny na vytvoření pociťového chodníku si děti mohly vyzkoušet i sekání trávy kosou nebo vytvořit z hlíny kachličku , kterou si pak obložíme naší novou zeď v naší tak vytoužené školní zahradě. Namalovali jsme si ještě na potravinářskou folii plno jarních a letních obrázků a ozdobili si tím ploty kolem zahrady... :-). dále jsme vybírali jaké květiny bychom chtěli na zahradě pěstovat a dětem jsme to zpestřili poznávacím kvízem.... Sešli se babičky,dědové,maminky, tatínkové, sourozenci, tetičky...... a byl to krásně nabitý den ve kterém jsme si i uvařili kotlíkovou bramboračku na kterou si děti vše oloupaly,nakrájeli a na starých plátových kamnech si upekli bramborové plátky. Opravdu si na své přišel úplně každý. A již nyní se těšíme na další brigádu na naší zahradě... :-)

Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1Den s (PRA) rodiči na naší nově budované zahradě 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací