Den rodiny

28. 5. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

Dne 18. 5. 2018 jsme strávili báječné odpoledne. Mezi naše nejbližší, kromě rodičů, patří také prarodiče. A na ty především jsme se tento den těšili. Pečení koláčků, osázení truhlíků, jízda v zahradním kolečku… to je jen trocha z toho, co jsme si to odpoledne na zahradě spolu užili. Dědové a tatínci nám především pomohli vytvořit v zahradě herní prvky, jako je pocitový chodníček nebo dřevěná zvonkohra a společně vyrobili dřevěný kompostér, kam budeme ukládatodpad a naučíme se, jak ho přeměnit na hlínu, kterou zase využijeme pro osázení našich truhlíků. Děti jim zdárně sekundovaly. Na zahradě nechyběly hloučky povídajících babiček a dědů. I to bylo naším cílem. Společné setkání v jedné vesnici. Moc děkujeme všem, kteří nám pomohli akci zrealizovat. Dřevo poskytl městys a velké díky patří panu Hruškovi, který vyrobil dřevěnou zvonkohru.

Uvidíme, co vymyslíme příště! 

Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1Den rodiny 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací