Den maminek s ochutnávkou zdravého vaření

26. 5. 2017
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

Maminky jsme letošní rok tradičně přivítali básničkou a ve stejném duchu jsme pokračovali i s písničkami. Po předání dárečků však následovala změna v občerstvení. Oproti předešlým rokům, kdy se podával zákusek, maminky navštívily jídelnu a ochutnaly něco ze zdravých pokrmů, které běžně dostávají k jídlu jejich děti. Pochutnaly si tak na zeleninové a cizrnové pomazánce, dále se podávala kuřecí směs s bulgurem a následovaly ovesné muffinky. Děkujeme tak paní kuchařkám, za příjemnou změnu a výborné občerstvení.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací