Den dětí ze ZŠ Slovan Kroměříž na farmě

5. 6. 2019
Základní škola Slovan Kroměříž

Letos jsme my, žáci 5. C třídy ZŠ Slovan Kroměříž oslavovali Mezinárodní den dětí na farmě. Navštívili jsme farmu na Hvězdě v Kroměříži. Přivítala nás milá paní, která nás po celou dobu našeho pobytu na farmě provázela a vysvětlila, jak život na farmě probíhá. Zajímali jsme se o volně se pasoucí ovečky, kačeny a husy. Nejvíce nás však zaujala čerstvě vylíhnutá housátka. Navštívili jsme i farmářskou prodejnu, kde pro nás byla připravena ochutnávka. Klukům chutnaly domácí klobásy se sušenými rajčaty. Sluníčko svítilo, ptáci zpívali, motýlci poletovali a my jsme měli radost z překrásného dne.