Dělání i hrabání všechny smutky zahání

28. 4. 2019
Mateřská škola Vídeň, příspěvková organizace

V našem případě obojí přispělo k vyčištění a úklidu areálu mateřské školy a rozsáhlých přilehlých okolních prostor od zbytků listí a suché trávy, k prostříhání stromků a keřů, ke sběru odpadků. Během odpoledne se zapojili všichni podle svých časových i fyzických možností. Přišli rodiče i prarodiče s dětmi, pan starosta a zastupitelé, občané, zaměstnanci. I přes velký vítr se podařilo celý areál zútulnit a ani nevadilo, že si s námi vítr skutečně pohrával a mnohdy narušil výsledky společného úsilí a začínali jsme znova. Bioodpadem se postupně podařilo naplnit objemný kontejner. Odměnou byl nejen spokojený výraz v našich očích, ale i podávání chutného jogurtového koláče s jablky, chlebu s pomazánkou z pečené mrkve a lahodného citronového čaje.

Dělání i hrabání všechny smutky zahání 1Dělání i hrabání všechny smutky zahání 1Dělání i hrabání všechny smutky zahání 1Dělání i hrabání všechny smutky zahání 1Dělání i hrabání všechny smutky zahání 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací