Cuketová bábovka - MŠ Jakubčovice

21. 11. 2020
Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

Využíváme darů z našich zahrádek a připravujeme například bábovku. Děti tyto činnosti nesmírně baví. Nakonec ná to všem i hoooodně chtuná. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací