Co zdraví prospívá - Skutečně zdravá škola v MŠ Kajlovci

21. 11. 2020
Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

V naší MŠ vedeme děti ke zdravému stravování, každý den děti dostávají a ochutnávají ovoce nebo zeleninu, místo cukru sladíme medem, vyrábíme si ovocné a zeleninové saláty, pomazánky (např. jsme už vyráběli rybičkovou, avokádovou, medovou, banánovou) - děti ochutnávají. Během září a října jsme vařili dýňovou polévku, pekli jablečný štrůdl a vyrobili zázvorový čaj.

V centrech aktivit si děti často vyrábějí sami různé salát.

Každý den v šatně rodičům píšeme jídelníček dne a vždy se zaměříme na nějakou potravinu a popíšeme její význam pro naše tělo. Za kolektiv MŠ Kajlovce vedoucí učitelka Iveta Víchová

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací