Co se skrývá v semínku?

4. 5. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

Co se skrývá v semínku?

Děti si v rámci projektu „Skutečně zdravá škola“ vysely semínka Řeřichy, pozorovaly jejich proměnu a staraly se o ně. Přišly na to, že nejenom lidé a zvířata potřebují k přežití vodu.  Povídaly jsme si proč je Řeřicha zdravá, a s tím přišly na řadu i další tělu prospěšné potraviny. Nezapomněly jsme si připomenout i potraviny, které sice máme rády, ale v kterých se musíme omezovat. Následovala příprava zdravé svačinky, kdy jsme si na celozrnné bagety samy namazaly pomazánkové máslo a dozdobily naší Řeřichou. Nezůstalo však jen u ní. Přišla na řadu  rajčata. Každý z nás dostal kelímek, kam si vysadil jedno rajčátko. Když vyrostly, odnesly jsme si je domů. Teď už je jen na nás, co nám z nich vyroste.

Co se skrývá v semínku? 1Co se skrývá v semínku? 1Co se skrývá v semínku? 1Co se skrývá v semínku? 1Co se skrývá v semínku? 1Co se skrývá v semínku? 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací