Co se děje na školní zahradě ve Spálově po vyučování

3. 5. 2017
Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace

Je pátek odpoledne. Čekali byste, že školní zahrada bude v tuto dobu už úplně pustá a prázdná. Ale jste na omylu. Na školním pozemku ve Spálově se to dnes hemží zahradníky, no, v některých případech spíš zahradníčky

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací