Článek v Exitu 162

7. 6. 2019
Mateřská škola Březí, příspěvková organizace

V rámci projektu Skutečně zdravá škola jsme chtěli informovat o akcích, které jsou s tímto projektem spojené. Článek je o návštěvě na kozí farmě DoRa v Ratibořicích, který vyšel v informačním měsíčníku Velké Bíteše Exit 162. Jsme rádi, že se i širší veřejnost může dočíst o tomto projektu a naší práci s dětmi.

Článek v Exitu 162 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací