Chefs in Training - Crunchy Banana Parfaits

5. 11. 2018
Třebešín jazyková školka

The children had fun making the group parfait this week. The older children cut up the bananas into slices and the younger children smashed the biscuits into smaller pieces. This week was all about team work and patience! The children had to layer the different ingredients after each other, keeping the same pattern and making sure there is enough for the whole bowl. 

Chefs in Training - Crunchy Banana Parfaits 1Chefs in Training - Crunchy Banana Parfaits 1Chefs in Training - Crunchy Banana Parfaits 1Chefs in Training - Crunchy Banana Parfaits 1Chefs in Training - Crunchy Banana Parfaits 1Chefs in Training - Crunchy Banana Parfaits 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací