Chefs in Training- Chocolate Chia Pudding

14. 1. 2019
Třebešín jazyková školka

This week the children enjoyed making chia puddings together. The children used their man power to mash many bananas to set the basis for the pudding. Then they combined cocoa powder, chia seeds, almond milk, and honey for sweetness. After combining it all, they worked together to spoon it into individual servings and waited until they set. 

Chefs in Training- Chocolate Chia Pudding 1Chefs in Training- Chocolate Chia Pudding 1Chefs in Training- Chocolate Chia Pudding 1Chefs in Training- Chocolate Chia Pudding 1Chefs in Training- Chocolate Chia Pudding 1Chefs in Training- Chocolate Chia Pudding 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací