Chefs in Training - Apple Pie bites

12. 11. 2018
Třebešín jazyková školka

This week's cooking club made bite sized versions of apple pie, but with a healthy twist! We used whole wheat biscuits, honey, cinnamon, Greek yogurt, and of course, apples! The children identified the taste of the apples had to follow directions of how to correctly stack the bites. Every child had to determine the amount of the ingredients to use in their bites in order to make it.

Chefs in Training - Apple Pie bites  1Chefs in Training - Apple Pie bites  1Chefs in Training - Apple Pie bites  1Chefs in Training - Apple Pie bites  1Chefs in Training - Apple Pie bites  1Chefs in Training - Apple Pie bites  1Chefs in Training - Apple Pie bites  1Chefs in Training - Apple Pie bites  1Chefs in Training - Apple Pie bites  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací