Certifikát - vaříme s TS FOODS

1. 3. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

TS FOODS  - za vstřícnost , ochutu, snahu a v první řadě výborné jídlo  našich kuchařek  naše škola dostala certifikát.... :-)

Certifikát  - vaříme s TS FOODS 1Certifikát  - vaříme s TS FOODS 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací