Čerstvé svačinky pro naše žáky

24. 10. 2016
Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice

Naše škola podporuje zdravé stravování žáků a od října nabízí ve spolupráci s rodinnou restaurací Férovka také čerstvé svačinky pro naše žáky. Nejprve se uspořádala v den třídních schůzek v jídelně menší ochutnávku domácího pečiva a zeleninových pomazánek. Poté se zjistil od rodičů předběžný zájem a nyní mají děti denně na výběr  ze 3 - 4 druhů svačin za cenu od 15 do 25 korun. Pečivo je denně čerstvé (celozrnné, bílé i bezlepkové) vyráběné v domácí peci, zeleninové, luštěninové a tvarohové pomazánky či šunka a sýr jsou pečlivě vybírány od lokálních producentů. 

Postupně bychom rádi nabídku rozšířili také o pečené müsli s jogurtem či ovocné a zeleninové misky.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací