Brzy příjde jaro do zahrádek

5. 3. 2019
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

Již teď myslí žáci 5. ročníku na jaro v našich zahrádkách. Už jsme zasadili semena paprik i rajčat. Papriky již vyklíčily. Přesadili jsem je do malých květináčů a teď jen zbývá, abychom se o ně vzorně pečovali. Brzy budeme přesazovat drobné rostlinky rajčat.

Brzy příjde jaro do zahrádek 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací