Blogerem měsíce března se stala Mateřská škola Děvčátka MOMO

1. 4. 2016
Skutečně zdravá škola

Vítězné škole posíláme balíček od firmy Vitalvibe. 

Chválíme také Základní školu Waldorfská Pardubice, Základní školu a Mateřskou školu Spálov a všechny další školy, které v březnu zveřejnily články o svých aktivitách. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací