Bezobalová Bio rýže

24. 1. 2020
Waldorfská mateřská škola Turnov, Hruborohozecká 405, příspěvková organizace

V našem skladu se udála malá změna. Ač je to kapka v moři, tak my jsme na to hrdí a chceme se Vám pochlubit. Náš dodavatel nám nabídl zapojit se do programu BEZOBALOVÁ RÝŽE a my jsme tuto nabídku s radostí přijaly.

Bezobalová Bio rýže 1Bezobalová Bio rýže 1Bezobalová Bio rýže 1Bezobalová Bio rýže 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací