Beseda - Život na statku

15. 11. 2017
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Beseda - Život na statku Vyslechli jsme přednášku o zemědělství, statcích, hospodářských zvířatech, plodinách.... Velmi jsme byli překvapeni ze širokého využití vypěstovaných plodin u nás.Zaujali nás výpěstky na které jsme si mohli i sáhnou a nejvíce nás bavil kvíz, který si pro nás paní připravila a my ho s elánem plnili. Za správné odpovědi jsme byli odměněni brožurou o zemědělství a mohli si zkusit podojit umělé vemínko :-).

Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1Beseda - Život na statku 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací