Beseda s ovečkami

5. 10. 2017
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Dne 5.10.2017 jsme se byli podívat na chov ovcí paní Hrdinkové Jany - naší kuchařky. S ochotou nám prezentovala jak se o ovečky starat, jak využít jejich vlnu a mléko a i nám názorně ukázala dojení ovce. Děti mohli ovečky nakrmit a pohladit.

Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1Beseda s ovečkami 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací