Beseda_Plasy

31. 10. 2018
ZŠ Plasy, okres Plzeň-sever

  Žáci  6. a 7. třídy si  zpestřili výuku besedou s tématem „Nezbytnost zemědělství ve vztahu k produkci potravin a přiblížení prvovýroby dětem“. V rámci vzdělávacího projektu na zvýšení informovanosti o zemědělství přednášející představila žákům film o zemědělské technice – strojích na zpracování půdy a o chovu hospodářských zvířat. Na trojrozměrném modelu dojicího zařízení si žáci s velkým nadšením zkoušeli  techniku ručního dojení .

    Soutěžilo se po skupinkách na jednotlivých stanovištích   v rozeznávání obilovin, třídění semen zemědělských plodin, poznávání  zemědělských strojů a druhů hospodářských zvířat, spojování  modelů výrobků k fotografiím  plodin, ze kterých jsou vyrobeny. 

 Žáci byli nadšeni nejen samotným tématem, ale i praktickými ukázkami.   

     www.zemedelstvizije.cz.

Beseda_Plasy 1Beseda_Plasy 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací