Beseda o životním stylu a stravování na Sumatře

16. 10. 2015
ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

Vybrané třídy naší školy se v pátek zúčatnily besedy o Sumatře, kde se žáci dozvěděli spoustu zajímavých informací o životě tamních obyvatel, vzdělávání dětí, stravě a přírodě. Besedu vedla Marie Glatzová, která se v létě vydala na Sumatru podpořit ochranu TYGRA SUMATERSKÉHO a tropického deštného pralesa ekosystému Leuser v Indonésii. Poutavé povídání všechny děti nadchlo

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací