Beseda o rybách

28. 9. 2017
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Návštěva chovných rybníků. Pan Mrázek , který je majitelem rybníků nás moc mile přivítal. Je vidět, že práce s rybičkami ho velmi baví. Proběhla beseda ,která zdůrazňovala dětem, že jíst ryby je velice zdravé. Po cca 30.minutové přednášce a ukázce rybníků pana Mrázka zasypali děti tolika dotazy, že se nám návštěva u něho trochu protáhla :-). Děti si pak za odměnu mohli rybičky nakrmit a dokonce na ukázku si i vytáhli do podběráku pár kousků na prohlédnutí zblízka.

Beseda o rybách 1Beseda o rybách 1Beseda o rybách 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací