Berušky na návštěve Biofarmy Seletice

27. 5. 2019
Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace

V rámci projektu „Skutečně zdravá škola“, jsme dne 27.5. 2019 navštívily s dětmi Biofarmu v Seleticích nedaleko Nymburka. Na farmě se chovají plemena krav, se kterými se děti v našem okolí běžně nesetkávají, právě kvůli výbornému masu. Jeho kvalitu zaručuje stálý pohyb zvířat na pastvinách a kvalitní potrava. Zde z něho vyrábí uzeniny, které jsme mohly ochutnat, a které neobsahují žádné konzervanty ani žádné suroviny, které se do uzenin běžně přidávají. Také výrobky z mléka, které jsme jedly, jednalo se o jogurty, které neobsahují žádná barviva ani éčka. Dále jsme měli možnost ochutnat sýry, které jsou čistě přírodní, ochucené jen bylinkami a česnekem. Děti se zde mohly podle vlastní chuti přesvědčit o tom, že i zdravé výrobky mohou výborně chutnat.

Berušky na návštěve Biofarmy Seletice 1Berušky na návštěve Biofarmy Seletice 1Berušky na návštěve Biofarmy Seletice 1Berušky na návštěve Biofarmy Seletice 1Berušky na návštěve Biofarmy Seletice 1Berušky na návštěve Biofarmy Seletice 1Berušky na návštěve Biofarmy Seletice 1Berušky na návštěve Biofarmy Seletice 1Berušky na návštěve Biofarmy Seletice 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací