Bajky v zahradách - pozvánka do MŠ Řestoky

1. 11. 2018
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Bajky v zahradách je zahájením tématu: "Vím, co jím". Jedná se o celolistopadovy projekt, ve kterém děti budeme seznamovat s potravinami a chceme jim ukázat, co je a není zdravé jíst, jak se potravina dostane na náš stůl, jaký je zdravý způsob života.

První týden se budeme bavit o pečivu, pečení, obilí a pojedeme na exkurzi do Mlýna Janderov.

Dále to bude téma maso, to pojedeme na farmu, a v dalším týdnu mléko, kdy nám Střední zemědělská škola poskytne simulátor na dojení.

Projekt zakončíme tématem Zdravé posvícení (tradice ve spojení se zdravým pojetím stravování).

Dotkneme se i péče o tělo.

Bajky v zahradách “O Myších” tedy představují můstek z pole do mlýna, a to prostřednictvím myšky.

Dagmar Krčilová, ředitelka

Bajky v zahradách - pozvánka do MŠ Řestoky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací