Babičko a dědečku, pojď nám pomoct chvilečku

25. 5. 2017
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Pozvali jsme naše děti, jejich rodiče a prarodiče, ale také ostatní seniory z obce Řestoky. Setkání se konalo v pátek 28. dubna a počasí nám opravdu nepřálo. Ale i přes tuto nepřízeň se nám s pomocí všech zúčastněných podařilo permakulturním způsobem založit nový záhon pro pěstování zeleniny, shrabat listí, okopat nově zasazené stromky a keře a zaseli jsme i hrášek. A že pomáhali opravdu všichni! Jen tu instalaci dendrofonu jsme museli z důvodu nemoci odložit na později.

Děkujeme všem za jejich pomoc, bylo to skvělé odpoledne, a pevně věříme, že se sejdeme zase za rok!