Babičko a dědečku, pojď nám pomoct chvilečku

25. 5. 2017
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Pozvali jsme naše děti, jejich rodiče a prarodiče, ale také ostatní seniory z obce Řestoky. Setkání se konalo v pátek 28. dubna a počasí nám opravdu nepřálo. Ale i přes tuto nepřízeň se nám s pomocí všech zúčastněných podařilo permakulturním způsobem založit nový záhon pro pěstování zeleniny, shrabat listí, okopat nově zasazené stromky a keře a zaseli jsme i hrášek. A že pomáhali opravdu všichni! Jen tu instalaci dendrofonu jsme museli z důvodu nemoci odložit na později.

Děkujeme všem za jejich pomoc, bylo to skvělé odpoledne, a pevně věříme, že se sejdeme zase za rok!

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací