Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích

2. 1. 2018
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Pro rodiče bylo na tácek připraveno šest druhů pomazánek, společně s jejich složením, a byli požádáni o jejich hodnocení. Podávány byly také zdravé nápoje – hruškový džus se skořicí a zázvorový čaj.

Jídelníček pro děti je již tři roky přizpůsobován zdravému stravování, což přineslo řadu pozitivních výsledků, a tak doufáme, že brzy splníme i bronzová kritéria Skutečně zdravé školy.

Jana Šparlinková, ředitelka

O adventním setkání si můžete přečíst v článku na serveru novinky.cz: Mateřská škola v Kerharticích připravila pro rodiče adventní setkání s ukázkou zdravého pochutnání nebo na webu města Ústí nad Orlicí: Adventní zpívání a pochutnání v Kerharticích, odkud pocházejí i použité fotografie.

Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích 1Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích 1Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích 1Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích 1Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích 1Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích 1Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích 1Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích 1Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací