Adventní zpívání a pochutnání v MŠ v Kerharticích

2. 1. 2018
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Pro rodiče bylo na tácek připraveno šest druhů pomazánek, společně s jejich složením, a byli požádáni o jejich hodnocení. Podávány byly také zdravé nápoje – hruškový džus se skořicí a zázvorový čaj.

Jídelníček pro děti je již tři roky přizpůsobován zdravému stravování, což přineslo řadu pozitivních výsledků, a tak doufáme, že brzy splníme i bronzová kritéria Skutečně zdravé školy.

Jana Šparlinková, ředitelka

O adventním setkání si můžete přečíst v článku na serveru novinky.cz: Mateřská škola v Kerharticích připravila pro rodiče adventní setkání s ukázkou zdravého pochutnání nebo na webu města Ústí nad Orlicí: Adventní zpívání a pochutnání v Kerharticích, odkud pocházejí i použité fotografie.