Adventní čas v MŠ Malšice

9. 1. 2019
ZŠ a MŠ Malšice

V čase vánočním se nevěnujeme zdaleka jen nácviku vystoupení pro rodiče, ale tvoříme a užíváme si. Jako překvapení pro rodiče jsme tentokrát nachystali pečený čaj. Nejen k dětem domů, ale i k nám, do školky, letos přiletěl Ježíšek a my jsme si tento magický den užili se vším všudy. Tedy i se slavnostním obědem, rozsvícením svícnu a zpěvem vánočních koled. Přejeme Všem šťastný rok 2019 plný pohody a lásky.

Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1Adventní čas v MŠ Malšice 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací