3.kolo soutěže!!!

29. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Další info o průběhu soutěže:-) Tentokrát jsme vyzkoušeli tyto pomazánky: -Krabí -Drožďová -,,Sloní bašta" Vítězem se stala -,,Sloní bašta"

3.kolo soutěže!!! 13.kolo soutěže!!! 13.kolo soutěže!!! 13.kolo soutěže!!! 13.kolo soutěže!!! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací