2. kolo soutěže!!!

22. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

A máme tady další kolo naší soutěže a jak jsme slíbili,podáváme informace. Další tři pomazánky měly velký úspěch a dá se říci,že některé byly od sebe jen tzv. ,,o chlup". Ten naštěstí nebyl v talíři:-),ale jen v bodovém ohodnocení.:-) Pomazánky-Rajské máslo - Tvarohovo-česneková - Vaječná pěna

2. kolo soutěže!!! 12. kolo soutěže!!! 12. kolo soutěže!!! 12. kolo soutěže!!! 12. kolo soutěže!!! 12. kolo soutěže!!! 12. kolo soutěže!!! 12. kolo soutěže!!! 12. kolo soutěže!!! 12. kolo soutěže!!! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací