V srpnu vaříme se...Skutečně zdravou školou

15. 8. 2018
Skutečně zdravá škola

Řecký salát

Sezona ovoce a zeleniny vrcholí a tak není nic jednoduššího než si připravit  pořádný řecký salát. Recept je notoricky známý a velmi jednoduchý, my jsme si dali záležet a na jeho přípravu použili ingredience  výhradně  od  našich Skutečně zdravých dodavatelů. 

Suroviny:

  • rajčata, papriky, okurky - Ekofarma Rohoznice
  • červená cibule - Ekofarma Rohoznice
  • černé olivy, olivový olej - rodinná firma Lozano Červenka 
  • balkánský sýr -farma  BioVavřinec 
  • oregano - Sonnentor

Postup:

Papriky, rajčata a okurky nakrájejte. Vložte do misky spolu s tenkými kroužky červené cibule, přidejte pokrájené nebo celé vypeckované olivy. Posypejte balkánským sýrem a zakápněte olivovým olejem. Provoňte oreganem. 

Autorka receptu: Karolína Kallmünzerová

V srpnu vaříme se...Skutečně zdravou školou 1V srpnu vaříme se...Skutečně zdravou školou 1V srpnu vaříme se...Skutečně zdravou školou 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací