První kuchařka pro vaření s dětmi venku

18. 7. 2018
Skutečně zdravá škola

Lesní školku Vrběnka založili nadšení rodiče z Valašských Klobouk a širokého okolí, kteří chtějí svým dětem dopřát pobyt venku, radost z pohybu a partnerský přístup dospělých. Dění v lesní školce se účastní celé rodiny a každý přináší to, co umí a má rád. Děti se tak učí životem.

Vařit s dětmi na ohni začala ve Vrběnce paní učitelka Simča. I přes počáteční skepsi některých rodičů to nevzdala a úterkové vaření se stalo oblíbenou zábavou všech. Od začátku školního roku už společně navařili a snědli skoro 30 výborných obědů a recepty na ně právě najdete v připravované kuchařce.

Vaření není jen zábava, ale je to i důležitá dovednost pro život. Děti sledují, jak jídlo vzniká, učí se, co, kdy a jak přidat a přirozeně při vaření spolupracují.

Kniha je inspirací pro vaření s dětmi doma, na táborech, výpravách do přírody i v lesních školkách. Je povzbuzením pro všechny, kteří se chtějí s dětmi pouštět do podobných dobrodružství, jako je třeba právě vaření.

V kuchařce najdete:

• RECEPTY na 24 osvědčených jídel, které děti baví vařit
  • OBRÁZKY, fotky a momentky z přípravy
  • TÉMATICKÁ ŘÍKADLA A PRŮPOVÍDKY pro zpestření vaření
  • TIPY jak rozdělat oheň a vařit na něm

Kuchařku můžete objednat za pouhých 150 Kč zde