Podpořte hnízdění užitečného hmyzu na školních zahradách

10. 9. 2018
Skutečně zdravá škola

KEG nabízí bezpečné a pohodlné prostory pro hnízdění a zimní úkryt užitečného hmyzu a zajímavé možnosti pozorování nesmírně zajímavého života včelek samotářek i dalších užitečných hmyzích tvorů.

Keg line je sestava domků pro pomoc užitečnému hmyzu na zahradách, školkách, školách, na firemních zahradách…. Každý domek ve tvaru soudku můžete využít samostatně, ale velmi snadno je - při zakoupení více domků, nebo i při pozdějším dokupování, můžete stavět i na sebe. Z těchto důvodů se prodává každý domek a střecha a nožičky samostatně. Domky jsou k sobě spojovány velmi jednoduše s využitím dřevěných kolíků. Při sestavě více domků umístěné nad sebou tak stačí zakoupit jen jednu střechu a jedny nožičky.

Více o sestavě KEG a možnost objednání na webu Zelená domácnost.com.  

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací