Okapové zahradnictví ZŠ a MŠ Klas

9. 6. 2017
Skutečně zdravá škola

Nemáte vlastní školní zahradu, kde byste mohli pěstovat bylinky či další plodiny? Vůbec nevadí! Podívejte se na perfektní inspiraci školy Klas z Pardubic – Rosic nad Labem, kde již čtvrtým rokem úspěšně využívají okapy na pěstování jahod, salátu, rukoly a bylinek.

Okapové zahradnictví ZŠ a MŠ Klas 1Okapové zahradnictví ZŠ a MŠ Klas 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací