Obaly na knihy a sešity pro školáky z druhotných surovin

31. 8. 2018
Skutečně zdravá škola

"Na začátku je pytel od jedlé sody, který vyprázdníme a vyrobíme pro vás balíčky vaší oblíbené BIKY. Pytle nastříháme na pásy, skládáme a pak sešijeme. Výsledkem jsou tyto milé obaly na sešity a knihy. Věřte, že to není marné, není to jen nepatrná kapka v nekonečném moři lhostejnosti, ale nový vzorec chování. Je to vzkaz naší Zemi, že ji vnímáme a respektujeme jako živou bytost, náš jediný domov. Planeta nám bude vyjadřovat svoji vděčnost skrze duši předmětu vyrobeného z něčeho, co mělo skončit v popelnici, a reinkarnovaný materiál se stane poslem našeho společného proměněného pohledu na svět", říká Nataša Foltánová, ředitelka společnosti Tierra Verde. 

Objednávat můžete zde: https://eshop.tierraverde.cz/tasky-pouzdra-obaly

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací