Chov zvířat ve školách - je to možné?

27. 4. 2017
Skutečně zdravá škola

Obrátili jsme se s dotazem na odborníky z brněnské Lipky – školského zařízení pro environmentální vzdělávání. A představte si, Lipka v roce 2013 vydala velmi podrobnou a přehlednou publikaci "Chov zvířat ve školách". Autorkou je Dana Kellnerová, dlouholetá pedagožka právě v Lipce. 

Metodiku si můžete stáhnout zde

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací