"Zdraví na talíři" - vzdělávací seminář pro pracovníky školních jídelen

4. 5. 2015

Semiář proběhne 27. 7. – 29. 7. 2015 v Ekocentru PALETA v Oucmanicích za účasti našich předních odbornic na zdravou stravu a vaření Mgr. Margit Slimákové (www.margit.cz ) a Jany Lukešové (Bazalka Hradec Králové, www.bazalkahk.cz )

Seminář je postaven na úspěšném programu dvouletého školení kuchařek školních jídelen Pardubického kraje, zkušeností z praktických kurzů pro zaměstnance ŠJ i teoretických seminářů pro učitele a ředitele MŠ a ZŠ - máme za sebou přes 500 proškolených a spokojených účastníků. Probíhá ve spolupráci s občanskou iniciativou Skutečně zdravá škola, která dlouhodobě zaznamenává obrovský zájem o praktickou výuku výživy ze strany škol.

Program:

 • Základy zdravé výživy
 • Ekologicky šetrný provoz jídelny
 • Praktický kurz zdravého vaření
 • Exkurze do biofarmy
 • Ochutnávka zdravých pokrmů

Lektoři: Margit Slimáková, Jana Lukešová, Jan Půlpán, Marta Dostálová a další.

Ubytování zajištěno v moderních pokojích s příslušenstvím. Cena 3900 Kč včetně ubytování, plné penze a exkurze. Cena
nezahrnuje dopravu do místa konání. Doprava: místo konání najdete na www.paleta.cz/oucmanice.

Vyplněné přihlášky zasílejte mailem petra.muffova@paleta.cz, tel.: 605 920 650. Přihlášeným zašleme podrobné informace.

Z hodnocení účastníků předešlých školení:

 • Zajímavé, skvělá lektorka, spousta nových poznatků a informací, děkuji za setkání.
 • Moc děkuji za mnoho zajímavých informací, praktických námětů a rad, úžasná lektorka, dynamická☺.
 • Margit byla příjemná a milá, nabrala jsem od ní dost zkušeností, které jsem neměla.
 • Úžasný pobyt, ubytování moc fajn, personál super, prostě za 1.
 • Mám pocit, že jste se o mě starali, jako o vlastní. Báječný týden na kouzelném místě.
 • Líbilo se mi to moc. Zatlačím slzu v oku a vyrazím k domovu.
 • Pěkné prostředí! Čisté, vkusné, dobře se mi spalo. Péče vzorná, program zajímavý, tudíž rychle vše uběhlo.
 • Paní Lukešová na mne udělala VELKÝ dojem! Bezva
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací