Vzdělávací seminář v Kopřivnici navštívili zástupci 20 škol

1. 7. 2020
Skutečně zdravá škola

Zástupci 20 základních a mateřských škol se dne 18.6.2020 zúčastnili informačně vzdělávacího semináře o programu Skutečně zdravá škola. Akci pro kopřivnické školy uspořádala Místní akční skupina.

Klíčovým bodem setkání bylo, jak nastartovat spolupráci školních kuchyní a místních producentů kvalitních potravin. Setkání se zúčastnila také zástupkyně místního sdružení SCUK, který organizuje propojování farmářů s odběrateli.

Reportáž ze setkání si můžete pustit níže.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací