Výběr pilotních škol byl dnes ukončen

30. 1. 2015

Do výběrového řízení na výběr pilotních škol se celkem přihlásilo 42 základních, mateřských a středních škol z malých obcí i velkých měst celé České republiky. Všechny z nich již dnes dělají vše pro to, aby pomáhaly vytvářet kulturu zdravého stravování. 

Již brzy oznámíme seznam pilotních škol. Všechny ostatní školy, které nebudou vybrány, mohou přesto začít pracovat na plnění kritérií programu Skutečně zdravá škola.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací