Vaříme podle zásad Skutečně zdravé školy – tentokrát v Ústí nad Orlicí!

11. 4. 2018
Skutečně zdravá škola

Seminář byl finančně podpořen donátory Burzy filantropie okresu Ústí nad Orlicí v říjnu 2017, jak jsme psali zde, a proběhne ve spolupráci s firmou Hofmann Bohemia – partner gastronomie, s.r.o., která dodá veškeré technické vybavení na seminář.

Semináře se aktivně zúčastní zástupci škol a školek zapojených v programu Skutečně zdravá škola, ale i zástupci škol do programu nezapojených. Koordinátorka programu v Pardubickém kraji, Hana Murphy, představí krátce program a kritéria pro školní jídelny a jednotlivé dodavatele a suroviny zblízka. Poté už bude následovat praktické vaření pod taktovkou lektorky Skutečně zdravé školy, Olgy Chlápkové, a představení gastro zařízení Hofmann Bohemia Hermannem Salzerem. 

Olga Chlápková je zároveň vedoucí školní jídelny ZŠ Waldorfské v Pardubicích a MŠ Děvčátka MOMO ve Slatiňanech. Obě školy již získaly bronzové ocenění programu SZŠ. Jídla, která se budou vařit, jsou tak dětmi prověřená přímo ve školních jídelnách.

Aktivní vaření je již plně obsazeno; je ale možné se na seminář přijít podívat – rezervace prosím na emailu: hanka@skutecnezdravaskola.cz nebo telefonu 732 719 223.

Vaříme podle zásad Skutečně zdravé školy – tentokrát v Ústí nad Orlicí! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací