Úspěšné setkání školních jídelen a dodavatelů v Letovicích

24. 4. 2017
Skutečně zdravá škola

Cílem semináře bylo představit zástupcům školních jídelen regionální dodavatele a společně diskutovat o tom, jak jejich produkty využít pro školní stravování. Semináře se zúčastnily paní vedoucí a kuchařky z MŠ Komenského, Letovice, MŠ Čapkova, Letovice, MŠ Třebětínská, Letovice, ZŠ a MŠ Bořitov, ZŠ Černá Hora, MŠ Lidická, Boskovice a Školka tety Lenky, Brno.

Svoje produkty jim přijeli nabídnout Jiří a Petr Kočárovi z Farmy Litovany (králičí maso), Josef Paroulek ze společnosti ZEAS Lysice (jablka a mošty), Daniel Lusk z firmy Rabbit Trhový Štěpánov (kuřecí a králičí maso), Václav Stoupal ze Zdravé výživy Na cestě (široký sortiment potravin a biopotravin), zemědělec Jaroslav Crhák z Bořitova (česnek, zelenina, brambory) a Jana Dvořáková z firmy Vitaminátor (mošty, ovocné svačiny). Setkání se také zúčastnil pan Vladimír Stejskal, starosta Letovic. 

Setkání bylo velmi plodné, všichni odjížděli s novými kontakty a nápady na spolupráci.

Za skvělé pohoštění patří velký dík paní Evě Pařilové, ředitelce MŠ Komenského v Letovicích. Následně po skončení semináře se účastníci ještě zapojili do oslavy Dne Země, která probíhala na zahradě mateřské školy.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací