Tip pro školní kuchyně – Veřejný gastro bazar

13. 2. 2020
Skutečně zdravá škola

Při komunikaci se školními jídelnami občas slýcháme povzdech na podstav personálu nebo nedostatek vybavení... Potřebovali bychom škrabku na brambory, ale...

Díky doporučení jsme pro vás našli skvělé místo nazývané "Veřejný gastro bazar". Každá škola nebo školka tam  může nalézt funkční předměty pro vybavení své školní jídelny, které jsou sice použité a "z druhé ruky", ale nejsou za plnou pořizovací cenu - mnohé z těchto produktů jsou stále v perfektním stavu,  pár z nich  dokonce stále nepoužitých.

Obohatit, zpříjemnit, usnadnit práci? Každopádně možnost "vytrhnout trn z paty".

Veřejný gastro bazar je možné nalézt na Facebook stránce pod názvem Veřejný gastro bazar nebo viz následující odkaz: https://www.facebook.com/groups/753261578108395/. Tato stránka sice spadá pod soukromou skupinu, ale stát se jejím členem je velmi jednoduché. 

Pro vstup do skupiny musíte jako budoucí člen souhlasit s jedinou jednoduchou podmínkou -  pokud na stránce zveřejníte inzerát s produktem, který si přejete prodat, inzerát musí obsahovat fotku a jeho požadovanou cenu a také popis stavu daného produktu.

Rovněž je třeba mít na paměti, že o produkt můžete vyjádřit zájem v podobě komentáře pod daným příspěvkem, protože tito zájemci mají kupní přednost před zájemci, kteří  zájem o danou nabídku vyjádří pouze v podobě soukromé zprávy. I tímto způsobem můžete pomoci Vaší školní jídelně.

Váš tým Skutečně zdravá škola

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací