Skutečně zdravá škola získala další mezinárodní ocenění

3. 5. 2019
Skutečně zdravá škola

Patnáct vynikajících sociálně inovačních projektů, které skrze inovační řešení hledají odpovědi na aktuální společenské výzvy, bylo oceněno v rámci cen SozialMarie 2019. Do Česka si ceny SozialMarie a finanční odměnu 2 000 EUR odváží projekty Skutečně zdravá škola, Spolek Hurá na Výlet! a Streetwork In Chat.

Odborná porota nominovala na cenu SozialMarie 2019 celkem 33 projektů. Do finále se probojovaly projekty z Česka, Chorvatska, Maďarska, Rakouska, Slovenska a Slovinska.

Skutečně zdravá škola boduje také v soutěži Ceny SDGs 2019

Zatímco v roce 2018 program Skutečně zdravá škola získal celkové první místo v soutěži Ceny SDGs v kategorii veřejná sféra, letos byla naše vzdělávací kampaň Miluji jídlo, neplýtvám zařazena mezi 15 seminfinalistů soutěže. 

Skutečně zdravá škola získala další mezinárodní ocenění 1Skutečně zdravá škola získala další mezinárodní ocenění 1Skutečně zdravá škola získala další mezinárodní ocenění 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací