Školení kuchařek v mateřské škole Veltruby se povedlo

29. 8. 2019
Skutečně zdravá škola

V přípravném srpnovém týdnu ve školách bylo rušno i v nejedné školní kuchyni. Jednu bezva zpětnou vazbu ze školení v mateřince ve Veltrubech nám poslala bc. Eva Kalembová, nutriční terapeut. 

"Školení Skutečné zdravé školy pro školní kuchyni ve Veltrubech pro mě bylo skvělým zážitkem. Lektorka Kateřina se práce ujala jako opravdový profesionál a myslím, že všechny zúčastněné dostala úžasnými pokrmy, které lahodily nejen oku, ale hlavně byly nutričně vyvážené a velmi chutné. Myslím, že pro kuchařky bylo velice přínosným sdělením, že jáhly mohou být ve vaření použity na zahuštění omáček, polévek, ale i na pečení sladkých moučníků. Stejně tak jako dochucování zeleninových salátů pomocí jablečného koncentrátu. Zažít takové školení bych přála všem školním kuchyním."

Eva Kalembová

 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací