Setkání koordinátorů Skutečně zdravé školy v Praze

26. 4. 2017
Skutečně zdravá škola

Program byl nabitý. S aktuálními informacemi o vývoji programu SZŠ, výsledky  statistiky práce za uplynulé čtvrtletí, navázanou spoluprací a cíli do konce roku 2017 seznámila  koordinátorky manažerka programu Karolina Kallmünzerová.

V další části převzala iniciativu lektorka Marie Svatošová, jejímž úkolem bylo provést přítomné úskalími komunikace.  Podnětný trénink, završený workshopem, zakončil dopolední část , po němž  následovala návštěva partnera SZŠ a zároveň skutečně zdravého dodavatele,  společnosti Country life.

V prostorách  dejvické restaurace Country life  jsme se po celý zbytek odpoledne seznamovali s novinkami ve velkoobchodu , gastrobaleními produktů  pro školní jídelny. Lektoroval manažer kulinářských projektů Zdeněk Hladík, o  praktické zkušenosti s přípravou surovin se podělil  šéfkuchař Petr Klíma.

Degustace pokrmů a nápojů pod taktovkou Petra Klímy byla příjemnou tečkou na závěr dne. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací